KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 11482582
nr 1148 2582
Christina Lindeberg
(f. 1948), Sverige
Etsning, Christina Lindeberg, 'Paralleller', signerad och numrerad 3/20, motivet: 40x50
Christina Lindeberg, svensk bildkonstnär född 1948.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:25:11
3/12 11:40:44
Christina Lindeberg
Läs mer om Christina Lindeberg